close Používame súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z návštevy našej stránky.

Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti FertilUp. (Viac informácií)
OK
FertilUp® - Najlepšie prírodné riešenie na zvýšenie plodnosti. Rýchle dodanie do 1-2 pracovných dní.

Info kútik


Neplodnosť sa stala vážnym problémom dnešnej spoločnosti, o ktorom sa veľa nehovorí. Moderná spoločnosť a rýchly spôsob života sa môžu podpísať pod menšiu starostlivosť o zdravie a neskoré rozhodnutie sa pre rodinu, čím sa však aj príčiny neplodnosti mnohokrát skryjú a problémy sa rozpoznávajú neskoršie.

Neplodnosť je ešte stále tabuizovaná téma, o čom svedčia mnohé životné príbehy. Žiaľ, páry sú na tejto ceste najčastejšie samé, utiahnuté do seba, preto prežívajú ťažké utrpenie, ktoré negatívne vplýva na nich a ich okolie. O neplodnosti zvyčajne hovoria iba v najužšom a najintímnejšom kruhu. To preto, lebo dvojice často vnímajú neplodnosť ako niečo, „čo sa stalo iba im dvom". To ale zďaleka nie je pravda, lebo na Slovensku má každý 6. pár problémy s neplodnosťou. Úradná medicína neplodnosť definuje ako chorobu, no pre každý pár, ktorý čelí tomuto problému, je ale výzvou predovšetkým to, ako si udržať zdravý partnerský vzťah, nájsť správny spôsob riešenia problémov a pomocou malých zmien prísť do cieľa - zdravého tehotenstva.

Pričasto si páry uvedomia problémy príliš neskoro. Odporúčame vám, aby ste si neplodnosť všímali už na začiatku obdobia, keď sa rozhodujete o dieťati. Prvý krok môže urobiť muž a síce analýzou semena tzv. spermiogramom, ktorý je u muža najdôležitejším vyšetrením. Analýzou sa zisťuje predovšetkým počet spermií, morfológia alebo tvar a pohyblivosť spermií. Až v 30 % prípadov je príčina neplodnosti totiž na strane muža (v 30 % prípadov na strane ženy a v rovnakom percente na strane oboch partnerov), čo si muži neradi uvedomujú. Ženy môžu veľa urobiť pravidelnými gynekologickými vyšetreniami a sledovaním svojho tela. Kľúčový je predovšetkým pravidelný menštruačný cyklus a ovulácia, preveriť treba aj fungovanie štítnej žľazy a povedať lekárovi o všetkých prípadných mimoriadnych bolestiach a krvácaniach.

Neplodnosť sa odborne definuje ako neschopnosť otehotnenia po dvanástich mesiacoch pravidelného nechráneného pohlavného styku (pozn. dvakrát, trikrát týždenne).

Odporúčame vám, aby ste nečakali. Už v období, keď sa pripravujete na otehotnenie, odporúčame zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa zdravú stravu, veľa relaxu, vyhýbanie sa stresu, zníženie užívania alkoholu a podobne. To je aj správny čas pre FertilUp, ktorý jedinečnou kombináciou minerálov, byliniek a antioxidantov zabezpečí pre vaše telo nielen všetky potrebné vitamíny v jednej tabletke, ale zaistí aj reprodukčné zdravie. Pre ženské telo to znamená, že reguluje úroveň hormónov kľúčových pre pravidelný menštruačný cyklus, a u mužov kombinácia zložiek zvýši počet a kvalitu spermií. To všetko pre to, aby ľahšie došlo k oplodneniu. FertilUp je úplne prírodný potravinový doplnok, ktorý vám môže len pomôcť. Nerobí zázraky, postará sa však o príjem všetkých zložiek potrebných pre zdravý reprodukčný systém oboch partnerov a dobrú kondíciu, ktoré sú základnými podmienkami úspešného otehotnenia.

 

KĽÚČOVÉ PRÍČINY NEPLODNOSTI A FERTILUP AKO RIEŠENIE:

neplodnost Poruchy ovulácie

Ak máte poruchy ovulácie a nepravidelný cyklus, plánovanie tehotenstva môže byť hotovou výzvou. Veľkým problémom je stanoviť deň ovulácie, okrem toho majú ženy s poruchami ovulácie ovuláciu menej často ako je normálne alebo ju nemajú vôbec. Skrytým faktom je to, že to všetko je iba dôsledkom porušenej hormonálnej rovnováhy. 

Predtým, než sa uchýlite k umelým liekom na zvýšenie plodnosti, radíme vám, aby ste aj vy najskôr skúsili FertilUp, ktorý je zvlášť obľúbený u žien s nepravidelnými cyklami. Reakcie zákazníkov ukazujú, že FertilUp upravuje cyklus a hormonálnu rovnováhu a pomáha pri otehotnení.

neplodnost Polycystické vaječníky (PCOS)

Syndróm polycystických vaječníkov (PCOS) a neplodnosť sú často veľmi spojené. Aj pre PCOS je charakteristická hormonálna nerovnováha, ktorá sa prejavuje poruchami ovulácie. Príznaky PCOS sú cysty na vaječníkoch, ale aj nepravidelná menštruácia, nadmerné ochlpenie a obezita.

Aj pre ženy s PCOS FertilUp ukázal výborné výsledky ako potravinový doplnok, pretože je založený na regulácii ženského hormónu a upravovaní menštruačného cyklu. Ženy hovoria, že po užívaní prípravku FertilUp dosiahli pravidelný cyklus, pravidelné ovulácie, zmenšili sa menštruačné bolesti, v niektorých prípadoch prišlo aj k otehotneniu prírodnou cestou.

neplodnost Endometrióza

Endometrióza sa vyvinie, keď sa malé kúsky tkaniva z vnútornej sliznice maternice (takzvané endometrium) posunú nahor po vajíčkovodoch a umiestnia sa v alebo okolo orgánov nachádzajúcich sa v brušnej dutine, vrátane vaječníkov, vajíčkovodov, konečníka a mechúra.

Niektoré ženy to cítia ako silné menštruačné kŕče, chronické bolesti v krížoch alebo v panve, bolesti počas pohlavného styku alebo bolestivé močenie počas menštruácie. Niektoré ženy si ju však neuvedomujú dovtedy, pokiaľ lekár nestanoví diagnózu. Žiaľ, ideálne lieky na liečbu endometriózy neexistujú. Niektorí odporúčajú tehotenstvo, lebo to urobí dlhšiu pauzu v menštruačnom cykle, avšak práve pre endometriózu je veľmi ťažko otehotnieť. Všetky lieky sú založené na zásade, aby sme telo dostali do stavu tehotenstva alebo menopauzy.

FertilUp pre ženy nie je liekom, ktorý vylieči endometriózu, pomôže vám však otehotnieť.


neplodnost Neplodnosť u mužov je približne taká častá, ako u žien (približne tretina). Pri neplodnosti u mužov skúmame množstvo spermií (viac ako 20 miliónov/ml), ich pohyblivosť (minimálne 50%) a ich tvar, resp. morfológiu. Všetky tieto ukazovatele preskúmame pomocou spermiogramu, ktorým analyzujeme semeno. Čím viac je spermií v ejakuláte, čím sú pohyblivejšie a správne tvarované, tým väčšia je možnosť, že sa jedna z nich dostane k vajíčku a oplodní ho.

Plodnosť ovplyvňujú zdravotné faktory, ako aj faktory životného prostredia a životného štýlu jedinca. Medzi zdravotné dôvody neplodnosti patria:

 • varikokéla (rozšírenie žilovej siete semenníkov)
 • infekcie (pohlavne prenosné choroby),
 • problémy s ejakuláciou (retrográdna ejakulácia, čo znamená, že je semeno pri orgazme vstreknuté opačným smerom - do močového mechúra)
 • porucha zostupu semenníka
 • hormonálna nerovnováha
 • chromozomálne poruchy
 • celiakia (precitlivelosť na lepok)
 • operácie atď.

Veľmi častou príčinou neplodnosti je aj životný štýl a negatívny vplyv životného prostredia. Moderný nezdravý životný štýl má veľký vplyv na kvalitu spermií, predovšetkým nasledovné faktory:

 • teplota (časté saunovanie, tesné oblečenie, dlhodobé sedenie atď.)
 • chemické látky (pesticídy, herbicídy atď.)
 • prítomnosť estrogénu v potrave
 • žiarenie
 • konzumácia alkoholu
 • fajčenie
 • obezita
 • stres

FertilUp pre mužov je navrhnutý tak, že pomáha zvýšiť počet spermií, ako aj pohyblivosť a morfológiu. Obsahuje všetky kľúčové vitamíny (dôraz je zvlášť na vitamíne C, zinku a L- karnitíne), bylinky a antioxidanty, ktoré dokázateľne zvyšujú počet spermií a ich pohyblivosť. Prvé zmeny zaznamenáte už po jednom mesiaci, zlepší sa aj všeobecná kondícia a libido.


RADY PRE VÄČŠIU PLODNOSŤ::

neplodnost Rady pre mužov:

✓ urobte spermiogram. U vybraného lekára alebo gynekológa ho môžete urobiť až po 12 mesiacoch neúspešného snaženia sa otehotnenie, preto vám odporúčame návštevu súkromnej ordinácie.

v prípade, že spermiogram ukáže zlú kvalitu semena, postarajte sa o čo najzdravší životný štýl (zdravá strava, prestanie s fajčením, mierna konzumácia alkoholu, život s čo najmenším stresom atď.)

✓ vyhýbajte sa priliehavému oblečeniu (vyššia teplota totiž negatívne vplýva na vývoj spermií)používajte FertilUp pre mužov. FertilUp prírodnou formulou vybraných vitamínov, minerálov, byliniek a aminokyselín zvýši počet a zlepši pohyblivosť a morfológiu spermií. Sperma dozrieva približne 3 mesiace, čo znamená, že výsledky zdravého života a užívanie potravinového doplnku FertilUp pre mužov je viditeľnejší po 3 mesiacoch 

neplodnost Rady pre ženy:
pribežne kontrolujte stav ovulácie ovulačnými testami. Ovulácia je kľúčová pre otehotnenie.v prípade, že vaša ovulácia nie je pravidelná, resp. nie je prítomná, 

 postarajte sa o čo najzdravší životný štýl (zdravá strava, prestanie s fajčením, mierna konzumácia alkoholu, život s čo najmenším stresom atď.)pravidelne navštevujte svojho vybraného gynekológa (odber výteru a ultrazvuk),

používajte FertilUp pre ženy. FertilUp zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia zlepšením hormonálnej rovnováhy v ženskom tele a vytváraním optimálnych podmienok na otehotnenie.

FERTILUP A UMELÉ OPLODNENIE::

oploditevV prípade, že príčina neplodnosti je (aj) na strane muža, odborníci vám poradia umelé oplodnenie (v a mimo tela). Mimotelové oplodnenie je základná metóda asistovanej reprodukcie, ktorou sa vyhneme vajíčkovodom a mužské a ženské pohlavné bunky spájame mimo tela.

Oplatí sa skúsiť všetky možnosti pre otehotnenie prírodnou cestou. Našťastie existuje riešenie - okrem zdravého spôsobu života vám odporúčame, aby ste skúsili 3-mesačné užívanie prípravku FertilUp. Umelé oplodnenie je totiž posledná možnosť, ktorá je predovšetkým pre ženské telo namáhavá procedúra zahrňujúca veľa krvných testov, injekcií a silné lieky. Práve preto sa veľa párov pred umelým oplodnením rozhodne pre prírodnú cestu s potravinovým doplnkom FertilUp. Pozrite si reakcie spokojných zákazníkov.

V prípade, že neplodnosti čelíte už dlhší čas a na radu lekárov ste sa napriek všetkému rozhodli pre umelé oplodnenie (IVF), odporúčame vám, aby ste zvláštnu pozornosť venovali aj kvalite spermií, ktorá je jedným z kľúčových faktorov pre úspešné oplodnenie a transfer. Odporúčame vám, aby sa partner pred a počas procedúry rozhodol pre zdravý spôsob života a aby pravidelne užíval FertilUp pre mužov. Negatívny výsledok umelého oplodnenia je vždy veľmi bolestivý, preto sa oplatí urobiť všetko, čo je v našej moci.
Všetky práva vyhradené © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual